job1Довгоочікувана весна набирає обертів, все квітне, зеленіє. Сонце сяє і на дворі стає все тепліше. І як в таких умовах налаштуватись на офісну роботу? Адже так хочеться піти прогулятись та насолодитись теплими днями! Однак весна — це не привід закинути справи.

ТОВ “Мікрокредит” підготував ряд простих порад, як налаштуватись на роботу, та отримувати при цьому задоволення від життя.

Режим сну. Якщо ви привикли лягати спати о 23.00, а прокидатись о 7.00, то дотримуйтесь цього режиму й надалі. Не варто переносити сон через те, що ви почали довше перебувати на вулиці.

Не розпорошуйте свою увагу. Зараз багатозадачність на роботі це норма. Тому починаючи якусь справу доведіть її до кінця. Не варто перемикатися з однієї справи на іншу. Концентруйте увагу на більш важливій справі. При необхідності заведіть щоденник справ.

Плануйте свій день наперед. Це дуже чудовий спосіб — щоденне планування справ. До того ж, коли у вас вийде виконати те чи інше завдання швидше, у вас буде вільна хвилинка на відпочинок.

Відпочинок у робочий час. Якщо ви працюєте 8 годин, то просто необхідно робити дві-три перерви по 10 хвилин. Вийдіть на вулицю подихайте свіжим повітрям, поговоріть із колегою по роботі, випийте чашку чаю. Зробіть “перезавантаження” власного організму. Це дасть вам сили налаштуватись на нову хвилю роботи. В ідеалі робити такі перерви після доведення певної справи до кінця. Або коли справа ніяк не може зрушити з місця.

Заведіть щоденник подяки. В такому щоденнику записуйте речі за які ви дякуєте світу й оточуючим. Такі щоденники набувають все більше популярності. Висловлюючи подяку життю із самого ранку, ми налаштовуємося на позитив і готуємося до труднощів нового дня.

А після робочого дня обов'язково прогуляйтесь по свіжому повітрі. Проведіть вечір із сім'єю. І головне, після того, як двері офісу зачинились, закривайте ці двері й у голові. Нехай робота буде на роботі. Мозку теж необхідний відпочинок.

ТОВ “Мікрокредит” із задоволенням допоможе вам перезавантажити ваш організм гарним відпочинком. Про витрати не переживайте. Ми обов'язково станемо вам у нагоді.