IMG 5fcc80278f1cb268e6898d95a83e8176 VТретій рік поспіль ми радіємо перемозі в конкурсі “Фаворит Успіху”. І цією новиною ми вирішили поділитись з вами.

Серед усіх учасників, котрі змагались за перемогу в номінації “Найкраща програма швидкого готівкового кредитування” , торгова марка Microcredit знову отримала перемогу! Якщо в минулих роках, ми були фаворитами споживачів, то в цьому році нас визнали як абсолютних переможців.

Ці результати ми досягли завдяки вам, наші клієнти. Бо взаємодія з вами дає нам можливість удосконалюватись та виправляти помилки. Ви наші очі, які слідкують за всіма нововведеннями та даєте такий важливий для нас зворотній зв'язок. Завдяки вам, ми створюємо нові продукти, слідкуємо за тенденціями ринку. Ви наше натхнення, бо бачити радісні усмішки наших клієнтів — це найбільше задоволення.

Також ми дуже вдячні усьому великому колективу “Мікрокредит”. Ви всі є важливими для нас, бо завдяки вам вся компанія працює злагоджено та розвивається. Ви рушійна сила, яка дає нам сили та натхнення розширювати межі кредитування.

Дякуємо організаторам такого грандіозного проекту. Бо тільки так, ми можемо проявляти себе з кращого боку. Ви створюєте здорову конкуренцію, що сприяє удосконаленню системи кредитування.

Ми обіцяємо й надалі працювати для вас! Ми найкращі — бо ми того варті!