MIRКопійки, паперові гроші й, навіть, кредитні картки ми використовуємо щодня. Кожного дня, тримаючи гроші, ми не замислюємось, що це найпоширеніший та найвпливовіший засіб обігу.

Окрім цього, гроші надихають людей не тільки на плідну працю, а і на створення художніх об'єктів.

Ми вирішили ознайомити вас з відомими архітектурними пам'ятками грошам.

Найнезвичніший пам'ятник рублю з'явився у 2008 році в місті Томськ. Дерев'яна монета має висоту більше двох метрів.

Цікава композиція є у Великому Новгороді. Вона має назву “Руби капусту” (рус)., і являє собою три металеві качани з листками у вигляді рублів, доларів та євро.

Валюти надихають митців у багатьох країнах. У місті Кемпбеллфорд у провінції Онтаріо є пам'ятник монеті у два канадських долари, а у Франкфурт-на-Майні можна побачити великий синьо-золотий пам'ятник у вигляді євро.

А ось пам'ятник гаманцю, на якому можна посидіти та відпочити є в австралійському Мельбурні. Він створений у 1994 році.

Ще незвичні пам'ятники у вигляді надгробку грошам є у Німеччині. Таким способом вони “поховали” німецьку марку, яка зникла з обігу завдяки євро.

Гроші минулих століть теж популярні. Їх скульптурами згадують у багатьох країнах. Одна із таких пам'яток є у Китаї, в місті Цанчжоу. Там знаходиться незвичний монумент монеті династії Тан, які правили у VII-X столітті.

Знаючи ціну грошам ми повинні шанувати їх і пам'ятати, що гроші завжди здобуваються працею. ТОВ “Мікрокредит” про це знає, а тому ми із задоволенням надаємо кредити тим, хто з певних причин потребує їх вже зараз. Ми кредитуємо на вигідних умовах!